Dnes je Pátek, 20. 4. 2018 [Zaregistrovat se]

Na Kladně jsme získali 4 body

Mirek [9. 2. 2010, 23.01]

Předposlední lednový den jsme místo do střešovické stodoly zamířili nakonec na Kladno, kde nás nejprve čekal důležitý zápas s Ruzyní a poté utkání se Zdicemi. S Noxou jsme uspěli, vyhráli 12:5 a připsali si všechny body. Naopak proti Zdicím jsme hráli bez štávy a remizovali 1:1.

Proti Ruzyni jsme si vypracovali řadu střeleckých příležitostí a celkem snadno jsme stříleli branky. Celkem 5x se prosadil Aleš Mostecký, 4 branky přidal Tomáš Sláma. Hned v první minutě jsme se ujali vedení a v průběhu první třetiny zvýšili na 3:0. Soupeř pak do přestávky stačil snížit na rozdíl jediné branky a třemi góly v rychlém sledu pak ještě lehce zdramatizoval utkání, když se dotáhl až na 9:5. Jen tři vteřiny poté se ale trefil Sláma a žádný velký obrat jsme již nepřipustili. Průběh zápasu trochu připomínal naše střetnutí s Radotínem, brzy jsme vedli a pak se dostávali často k zakončení. Dali jsme hodně branek, zároveň ale nechávali dost prostoru v obraně soupeři, který si uměl poradit. Noxa nehrála špatně, ani ona neměla se vstřelenými góly tolik práce, toto utkání si ale pro sebe zamluvila produktivní dvojice Mostecký-Sláma. Jedna z pěti branek prvního jmenovaného byla navíc jubilejní 450. v historii mužstva.

Poté úspěšném střentutí s Ruzyní nás čekal soupeř, který nemá daleko ke spodku tabulky. Nemyslím si, že bychom jeho kvality podcenili, celkově jsme ale k zápasu (nebo spíš přípravě na něj?) nepřistoupili nejlépe. Špatně jsme se pohybovali a(nebo) prakticky nic nevymysleli, navíc nám v tomto utkání chyběl kanonýr Mostecký. Soupeř stále hrozil a přestože jsme si nepřipouštěli neúspěch, byly to právě Zdice, kdo otevřel skóre. V oslabení pak ale z volného úderu srovnal 6. minut před koncem Sláma a i když jsme ve zbytku utkání měli více ze hry, větší šance na získání 3 bodů měl soupeř. V brance nás ale podržel Filip Hrbek a zápas tak skončil nerozhodným výsledkem 1:1.

Další utkání odehrajeme na konci února v Králově Dvoře, soupeřem nám budou Barracudas Slaný a J.B.M.