Dnes je Pondělí, 16. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

V hlavní roli opět Jekyll a Hyde? Aneb snadné vítězství a první porážka v sezoně

Mirek [1. 3. 2010, 18.59]

Sobotní turnaj v Králově dvoře je nakonec velice podobný tomu předchozímu, kdy jsme se na Kladně utkali s Noxou Ruzyní a Zdicemi. Také tentokrát jsme papírově silnějšího soupeře porazili výrazným rozdílem a ve druhém duelu získané body nepotvrdili proti týmu, který se pohybuje v tabulce nízko.

Proti Slanému jsme šli rychle do vedení díky přesné střele Ondry Daniše, v první třetině navíc zvýšil z přesilovky Tomáš Sláma na 2:0. Ve druhé třetině jsme přidali 4 branky, využili obě přesilové hry a ve třetí části proti odevzdanějšímu soupeři nastříleli dalších 7 gólů. Výjimečný zápas odehrál Tomáš Sláma, který ve 100. ligovém utkání našeho mužstva zaznamenal rovných 10 bodů za 4 góly a 6 přihrávek! Ondra Klíma ve 30. minutě završil hattrick a do konce zápasu přidal ještě další dvě trefy, celkem si v utkání připsal 6 bodů za 5 gólů a přihrávku.

Naopak proti J.B.M. jsme se neprosazovali tak snadno, navíc jsme tentokrát byli my, kdo inkasoval rychlou branku. Kolem první přestávky jsme sice dokázali otočit skóre, soupeř ale rychle odpověděl a po dvou volných úderech získal v polovině utkání vedení zpět. Ve zbytku zápasu jsme měli převahu, umocněnou řadou přesilových her, obranu J.B.M. jsme ale nedokázali zdolat. Soupeř nezužitkoval své šance z brejků a tak jsme stále prohrávali o jediný gól, právě tak ale utkání skončilo. Proti stále odhodlanějšímu soupeři jsme měli dost šancí, žádné jsme ale nevyužili a jen o málu z nich lze říct, že bylo vyloženějšího charakteru. Nakonec tedy první porážka v sezoně, 3:2.

Sté utkání za FT odehráli Adam Pažout a Michal Toman, oběma gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších zápasů! Stejné metu navíc mohou ve zbytku sezony dosáhnout Michal Pozler, Mirek Jahoda a Roman Jahoda. 50 přihrávek za FT zaznamenal Tomáš Sláma, do stobodové hranice mu nyní zbývá jen 6 bodů, Pozlerovi ještě o jeden bod méně.