Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Sezona 2006/2007 je za námi

Mirek [29. 4. 2007, 8.00]

Tak jako se poslední ligový turnaj nepovedl, závěrečná oslava konce sezony v Amores Perros na Smíchově byla parádní. Rozdána byla výroční ocenění, Fogy se přiznal, že zanedlouho vykoukne na svět junior a na závěr jsme se (někteří) podívali na 80s do Futura :D

Nejproduktivnější hráč: Roman Jahoda, 18 bodů (10+8)

Nejproduktivnějším hráčem a Cenu Romana Jahody tak obhájil Roman Jahoda :) S 18 body v 18 utkáních měl průměr bod na zápas, celkem nastřílel 10 branek a na 8 přihrál. Na poslední chvíli odolal náporu kapitána Honzy Bezoušky, který na posledním turnaji nasbíral 3 body a celkem skončil na 17. Protože ale odehrál jen 16 utkání, na konci sezony měl ze všech hráčů nejlepší průměr bodů na zápas (1,0625). Přes 10 bodů se letos dostal už jen Michal Pozler (13).

Nejlepší střelec: Roman Jahoda, 10 branek

Bezouškovu trofej letos ukořistil Roman Jahoda, i když na posledním turnaji se na rozdíl jediné trefy dotáhl Michal Pozler. Zatímco loni se o první místo s 15 góly kromě této dvojice dělil i Honza Bezouška, kterému na tento počet stačilo nejméně utkání, letos se na 10 gólů dostal jenom Roman Jahoda. Pouze tři hráči dali více jak 5 branek, trojice hráčů skončila se čtyřmi úspěšnými zásahy. Bez vstřelené branky letos byli pouze Jirka Bambous a Ivan Sagač.

Nejužitečnější hráč: Jan Salač

Nejprestižnější volená cena letos nalezla vítěze nejtěsnějším možným rozdílem. S 1 hlasem skončil brankář Filip Hron, který odchytal 9 utkání a ačkoliv ne vždy bezchybný, mnohokrát nás držel v hře o dobrý výsledek. Pět hlasů obdržel a na třetím příčce se umístil Roman Jahoda, nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec týmu. O vítězství se podělili shodně se šesti hlasy Viky Musil a Honza Salač. Cenu pro nejužitečnějšího hráče získal Honza Salač, jelikož jeden z hlasů pro Musila pocházel od Šwéda, který nás letos mockrát hrát neviděl a tak jsem jednomyslně rozhodl o tom, že jeho hlas bude považován za tříčtvrteční :). Zatímco Viky Musil je pro nás nesmírně cenný při rozehrávce a kombinaci, Honza Salač je příkladný svým nasazením, velice přesný a všudypřítomný v obraně i nebezpečný v útoku.

Nejlepší obránce: Michal Toman

Pažout Trophy letos nalezla nového majitele. Adam Pažout, který ji svým jméném dal název loňským vítězstvím, se umístil na třetí pozici se 2 hlasy. Jirka Bambous se 7 hlasy skončil těsně za vítězným Michalem Tomanem. Tankista totiž nasbíral 9 hlasů a s drobným náskokem tak ukořistil diplom a medaili pro nejlepšího obránce, když letos nejen poctivě a důrazně bránil, ale také se často a úspěšně zapojoval do ofenzívy.

Oddanost florbalu: Tomáš Čihák

O držiteli Ságova ocenění bylo rozhodnuto celkem jasně. Adam Pažout, poctivý dříč s minimálními absencemi, a Viky Musil, jehož nezastavila ani zlomenina ruky, kdy si vesele dál hrál se sádrou, obdrželi 3, respektive 4 hlasy. S přehledem tak zvítězil (10 hlasů) Tomáš Čihák. Ten sice o Vánocích pověsil florbalku na hřebík s tím, že se musí soustředit na maturitní zkoušku a vše, co tomu předchází, přesto jsme se ho ale nezbavili a na trénincích ho rádi viděli opět a stále častěji. Teď jen, aby tu zkoušku složit, jinak to bude svádět na florbal. Na hrudi ho ale může hřát medaile za oddanost florbalu, Ságovo ocenění.

Nejkrásnější akce: Viktor Musil

Viky Musil, Roman Jahoda a Honza Bezouška se postarali o většinu hezkých akcí v letošní sezoně, bylo jich ale jako šafránu a do nominací těžko vybírat. Nakonec zvítězil s počtem 7 hlasů Viky Musil a svoje kličky v předposledním turnaji, když v oslabení vykličkoval z rohu křížem k mantinelu až na půlku hřiště, kde si na sebe odpískal faul, soupeř uznal porušení pravidel a Viky si tak za přihlížení zaskočených rozhodčích mohl rozehrát volný úder. Čtyři, respektive tři hlasy získali gól v pádu Romana Jahody z prvního utkání s Petrovicemi (100. gól v historii klubu) a branka stejného hráče z utkání proti BUH B, když zakončil pohlednou souhru prvního útoku.

Oddanost Břevnovu a. k. a. Břevnoff Ultrazzz of the Year (Buloty): Rezyst & Šwéd

Neuveřitelný výkon předvedli v posledním utkání sezony proti Lynx naši fanoušci Šwéd s Rezystem. V už tak těžké atmosféře vytvořili ještě větší dusno a hnali nás do útoku. Ve dvojici vydali za jednu celou tribunu a hlasitě nás povzbuzovali, za což jim patří vřelý dík!

PS: Sakra, zapomněl jsem se přiznal, že od Kápa jsem jménem teamu jsem obdržel lahvinku Bernard Free nealkoholického piva na neutuchající starost o běh mužstva, takže díky moc! :)

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2006/2007

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor